O mně

Jmenuji se Adam Ježek a jsem programátor, student a hardwarový nadšenec.
Již nějakou dobu působím na poli moderních technologií a věnuji se nejenom programování. Mé aplikace si našly cestu i do průmyslového prostředí k výrobní lince. Dokážu vytvořit pokročilou aplikaci, nebo vám jen pomoct s úkolem do školy.
Jsem členem spolku GymGeek na naší škole, kde se věnujeme tvorbě a programování hardwarových hračiček. Někdy pro zábavu, někdy abychom ukázali, že se něco dá použit i jinak než výrobce zamýšlel. S našimi výtvory objíždíme vývojářské konference, tudíž je možné že jste mě potkali na konferencích jako LinuxDays, PyConCZ, DevConf či PyconSK nebo JobsDev.

Dovednosti

visualstudio icon

Již několik let se věnuji vývoji WPF desktopových aplikací v jazyce C#. Mé aplikace běží převážně v průmyslovém prostředí, kde mimo jiné obsluhují i specifický hardware výrobních linek.

mcu icon

Dokáži naprogramovat jak průmyslová PLC která obsluhují stroje ve výrobě, tak microcontrollery, ať už se jedná o Arduino, ESP či jiné MCU, v MicroPythonu i v C++. Stejně tak mám zkušenosti s řízením pomocí mikropočítačů typu Raspberry Pi apod.

python icon

Ve volném čase se věnuji programování v jazyce Python, který ovládám na pokročilé úrovni.

network icon

Dokáži navrhnout a spravovat počítačové sítě, ať už se jedná o malou firemní síť či Wi-Fi pokrytí problematické oblasti.

web icon

Ačkoliv se nejedná o mé primární zaměření, ovládám HTML5, CSS3, JS a PHP, a jsem schopen vytvořit responzivní webové stránky.

other icon

Mé znalosti ve světě technologií sahají mnohem dál a stále se učím. Zázraky na počkání, nemožné do týdne!

Reference

Konstrukční ateliér TRIEN s.r.o.
Dělám zakázky pro kostrukční ateliér TRIEN, kde navrhuji programy pro stroje které vyrobí. Zde jsem získal praktické zkušennosti s PLC Orbit Merret a vytvořil aplikace, které běží i na výrobních linkách.
Arduino tutoriály
Napsal jsem sadu tutoriálů ohledně programování Arduina pro začátečníky na síti ITnetwork.cz. Ačkoliv dnes již moc nemám čas, stále se snažím občas napsat další díl a pomoci začátečníkům.

Kontakt

Kontaktovat mě můžete pomocí formuláře níže nebo přímo na mail@ajezek.cz
Aktuálně probíhá migrace na nový hosting. Formulář níže nefunguje, prosím, pište rovnou na email.